Primaria Cuza Voda Calarasi

Stiri si noutati

  • Publicatie casatorie BRACACIU CONSTANTIN

    - Detalii

  • ANUNT COLECTIV pentru comunicare prin publicitate Nr.2550/27.06.2018

    - Detalii

  • Comunicare de acceptare Marcu Vasile

    - Detalii

  • Oferta Vanzare Popescu Garabet Alexandru

    - Detalii

  • Oferta Vanzare Titrade Vasile

    - Detalii

  • Oferta Vanzare Vasile Vasile

    - Detalii

  • Comunicare de acceptare Mihai Ionel

    - Detalii

  • Oferta Vanzare Toma Iordan

    - Detalii

  • Nomenclatura stradala

    - Detalii

Contact Primaria Cuza Voda Calarasi

Adresa poştală: strada Calea Călărași, nr. 24, sat Ceacu, comuna Cuza Vodă, Judetul Calarasi, cod 917045

Telefon 0242/339 426

Telefon / Fax 0242 / 339 397

Adresă de poştă electronică: cl@primariacuzavoda.ro

Achizitii: achizitii@primariacuzavoda.ro

Asistenta sociala: asistentasociala@primariacuzavoda.ro

Cadastru: cadastru@primariacuzavoda.ro

Contabilitate: contabilitate@primariacuzavoda.ro

Impozite si taxe: impozitesitaxe@primariacuzavoda.ro

Primar: primar@primariacuzavoda.ro

Registrul agricol: registrulagricol@primariacuzavoda.ro

Secretar: secretar@primariacuzavoda.ro

Urbanism: urbanism@primariacuzavoda.ro